| Model Number: | NAA032/0030 |
| Minimum Order Quantity: | 1piece |
|---|---|
| Price: | USD25-30 |
| Packaging Details: | Plastic bags,Boxes, Cartons, Pallets,or according to customer's requirement |
| Delivery Time: | 1-15work days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union,Paypal,Credit card |
| Supply Ability: | 1000pieces/month |
| Model:: | NAA032/0030 | Fluid: | Air Or Inert Gas,filtered,lubricated Or Not |
|---|---|---|---|
| Operating Pressure: | 10bar,max.(1bar=100kpa) | Amblent Temperature: | -20℃ To +70℃ |
| Optimal Max.speed: | Less Than 1m/s(for Optimal Service Life) | Max.speed Rate: | 2m/s |
| Standards: | ISO 15552 | ||
| Highlight: | pneumatic actuator cylinder,smc pneumatic cylinder |
Specification:
1. The model is NAA032/0030
2. Bore size is 32mm
3. Stroke is 30mm